About

Gry na 2 - gry na dwóch, gry na 2 osoby, gry na 2 graczy, gry na dwóch graczy, gry na 2 pc, najlepsze gry na 2, gry na 2 download, gry na 2 player, fajne gry na 2, gry dla dwóch osób na jednym komputerze

Bomber Fun

W tej grze toczysz pojedynki z innymi graczami (żywymi lub wirtualnymi). Walka polega na umiejętnym rozkładaniu bomb w labiryncie korytarzy, w taki sposób, by zadać jak najwięcej obrażeń przeciwnikom. W grze występują liczne ułatwiające dodatki, tj. tarcze ochronne przed atakami przeciwników, przedmioty zwiększające szybkość ruchów lub zwiększające zasięg wybuchu.

Gra jest naprawdę fajna i można w nią grać na jednym komputerze w 2 osoby. Poza wymienionymi wyżej  bonusami są też przeszkadzajki. Można stać sie dużym i ociężałym, albo też zmieniają się kierunki ruchów (lewo to prawo, góra to dół etc.). Z opisu niewiele  wynika ale jak się już zagra w grę to wszystko stanie się jasne. Zobaczcie filmik.Video: 

Screeny z gry:   

Wymagania

Pentium III 450 MHz
128 MB RAM
Karta grafiki 3D
500 MB HDD

One Response so far.

  1. Gracz says:

    Taka troche wersja 3d, ale wole klasyczną wersję pinowo z góry, ale bmomber man to mja gra dziecinstwa, taki sentyment:)

Leave a Reply