About

Gry na 2 - gry na dwóch, gry na 2 osoby, gry na 2 graczy, gry na dwóch graczy, gry na 2 pc, najlepsze gry na 2, gry na 2 download, gry na 2 player, fajne gry na 2, gry dla dwóch osób na jednym komputerze

Fighting Force

Na Gry-Online można znaleźć taki opis odnośnie fabuły tej gry:

Fighting Force to dwadzieścia pięć poziomów akcji, podczas której gracz kieruje poczynaniami jednej z czterech postaci, przeciwstawiających się apokaliptycznym planom diabelskiego Dr Zenga.

No i to tyle na temat fabuły. To co najważniejsze w tej grze to mimo wszystko grywalność i przede wszystkim możliwość pogrania we dwóch graczy. O co chodzi w grze? Wybierasz sobie jednego z 4 bohaterów i jazda. W grze chodzi o nawalankę z różnymi zbirami, którzy nie są z tobą, a konkretniej są wysłannikami Dr Zenga. Bardzo fajna rzecz to interakcja na zasadzie rzucania pobitymi zbirami, beczkami i skrzyniami, podnoszenia broni, kijów baseballowych oraz innych pozostałości po naszych przeciwnikach. Co jakiś czas trafia się "boss", któremu trzeba dokopać. Głównie używa się do walki pięści i nóg, a z broni można sobie nieco postrzelać lub ponawalać prętem albo kijem basebollowym. Kamera porusza się tak by zmieścić dwóch graczy na jednym ekranie. Fabuła tworzy pewną historię a poziomy są różnorodne więc gra jest znakomitą rozrywką dla dwóch osób na kilka godzin - nie ma rywalizacji między sobą choć można się wzajemnie okładać :). Odpalasz przechodzisz i zapominasz na długi czas. Gra nie potrzebuje padów, wystarczy jedna klawiatura.

Video:
Screeny z gry:  

Wymagania:
Pentium 166MHz
32MB RAM
joystick (nie jest konieczny)

Leave a Reply